Професійна охорона в Києві та Одесі | весь спектр послуг охорони від "Регент Еталон"
Охоронне агентство
Залишити заявку

20.10.2020

Захист заміського будинку взимку

Кажуть найцінніша порада – це своєчасна порада. Тож готуватися до зимового розлучення із заміським будиночком треба вже зараз, щоб продумати всі можливості його захисту. Можна зробити як у випадку, що вже перетворився на бувальщину.

 

Дуже кмітливий господар під час будування цегляного дому зробив вхідні двері у нетрадиційному місці і розфарбував їх під цеглу. А у звичному для входу місці просто на цегляну кладку приладнав сталеві двері. При цьому виникла повна ілюзія, що вони відкриваються. Крадії вже намагалися їх вибити. Марно!

 

Одні експерти радять робити міцні паркани, за якими нічого не видно, і встановлювати надійні замки. Інші навпаки вважають, що такі загорожі приваблюють додаткову увагу до добробуту господарів, краще їх робити простішими. Але у будь-якому випадку доречно вздовж паркану висаджувати ще одну оборонну лінію з колючих рослини, наприклад, шипшини чи ожини.

 

Краще не нехтувати безпекою будинку, оскільки повернути вкрадене з ділянки практично неможливо.

 

Перед довгою розлукою із заміською нерухомістю треба перевірити всі замки. За потреби, циліндри необхідно захистити міцними броненакладками, які захистять серцевину від висвердлювання, вибивання та ламання. Загалом навіть для підсобних приміщень замість навісних замків, які легко знімаються, краще обирати замки краби.

 

Окрема увага до віконних отворів. Варто встановити на них металеві решітки, закріплені зварюванням і прутами замість гайок. Грати обов’язково приварити до арматури, яка міцно вбудована в стіну. Додаткова решітка, встановлена зсередини, працює як пасивний захист. Її треба зламати або відкрити, а це втрата сил і часу. Добре зарекомендували себе і металеві розсувні решітки, які доречні і на дверях.

 

Не зайвими будуть і маленькі хитрощі. Встановити реле часу з тижневим таймером, запрограмованим на включення світла ввечері в будинку, прожектора на фасаді, а також радіо. Вночі прилади відключаються.

 

Додатково на будинок монтується муляж камер спостереження, який включає мерехтливий вогник, імітуючий сенсор руху.

 

Доречні і фірменні наклейки, про те що об’єкт під охороною.

 

Хоча надійніше, замість муляжів заключити реальний договір з охоронною компанією і встановити справжнє обладнання зі спостереженням за вашою власністю.

 

Агентство охорони “Регент Еталон“ 24/7