Професійна охорона в Києві та Одесі | весь спектр послуг охорони від "Регент Еталон"
Охоронне агентство
Залишити заявку

15.10.2020

Захист авто від злодіїв та викрадення

Ви зібралися на роботу. Сіли за кермо улюбленої машини. І злодії, які полюють на ваше авто, теж почали «робочий день». З початку цього року вони активізуються не в нічні години, як раніше, а з 8.00 до 16.00.

 

За кількістю крадіжок лідирує Київ (близько 20 автомобілів щодня) та область. На другому місці – Харківщина, на третьому – Одеська область.

 

Найчастіше металевих коней викрадають біля торгових центрів, на стихійних автостоянках, у дворах.

 

За даними поліції, злодії віддають перевагу Toyota – 21%, BMW – 19% і Mercedes – 16%. Очолюють цей сумний рейтинг Lada і ZAZ. Дешеві авто крадуть з метою подальшого розбору на запчастини. Іномарки – на замовлення.

 

Автомобілі престижних марок протягом кількох днів тримають у надійному місці, щоб перевірити чи обладнані вони системою супутникового стеження і чи будуть їх шукати. Загалом тільки торік із 5000 викрадених автівок знайшли лише третю частину.

 

Які ж найпопулярніші схеми викрадення?

 

Злодії змушують постійно спрацьовувати сигналізацію. Автовласник вирішує, що вона зламалась, і сам її вимикає.

 

Крадій чекає на жертву на парковці торгівельного центру, відволікає її, викрадає ключі від авто, а потім і саму машину.

 

Технологічний підхід, коли за допомогою спеціального коду-грабберу злочинці перехоплюють сигнал від брелока охоронної системи, глушать сигналізацію і відїжджають у відомому лише їм напрямку.

 

Працюють і за системою безключового доступу. Для цього використовують не простий код-граббер, а подовжувач штатного ключа, що підсилює сигнал від картки-ключа водія, який вийшов з машини.

 

Викрадення зі зломом електронних систем. Складні пристрої вміють зчитувати PIN-коди іммобілайзерів і впливати на них.

 

Як же захистити своє авто?

 

Машина повинна ночувати в гаражі або на стоянці з охороною. За відсутності такої можливості, потрібно паркуватися біля магазинів або банкоматів, де є камери відеоспостереження.

 

Приділити увагу електронній системі проти викрадення. У нагоді стане невеликий перемикач, що розриває ланцюг бензонасоса, форсунок, сенсора коленвала або стартера. Також можна використати кодові блокіратори, карткові імобілайзери, сканер відбитків пальця.

 

А краще – поєднати кілька систем і заключити договір з нашою охоронною компанією, щоб протягом 24 годин перебувати на зв‘язку з вашим авто і знати його місцезнаходження. У разі спроби викрадення чи викрадення машини інформація миттєво надійде до чергової частини Національної поліції.

 

Агентство охорони “Регент Еталон“