Професійна охорона в Києві та Одесі | весь спектр послуг охорони від "Регент Еталон"
Охоронне агентство
Залишити заявку

5.10.2020

StarterKit

Стартовий комплект системи безпеки Ajax. Складається з хаба, сенсору руху, сенсору відкриття і брелока з тривожною кнопкою.

 

  • Допомагає захистити вхідну групу від вторгнення через вікна і двері
  • Передає тривоги на смартфон власника і пульт охорони через GSM і Ethernet
  • Управляється за допомогою мобільного додатку і брелока

 

Принцип роботи

 

Чутливі сенсори визначають пересування людини і відкриття вікна або дверей. Хаб повідомляє про тривогу на пульт охорони і власнику системи на смартфон.

 

Особливості

 

Можливості початкового комплекту розширюються за рахунок підключення сенсорів проти пожежі, затоплення, пристроїв автоматизації і відеокамер.

 

Установка і монтаж

 

Встановлюється за 30 хвилин. Сенсори підключаються і настроюються за допомогою мобільного додатку, а далі монтуються на кріплення SmartBracket, які йдуть в комплекті.

 

Технічні параметри

 

Комплектація Інтелектуальна централь
Бездротовий сенсор руху
Бездротовий сенсор відкриття
Бездротовий брелок
Максимальна кількість пристроїв в системі 100
Максимальна кількість користувачів 50
Мобільні додатки iOS 9.1 і вище
Android 4.1 і вище
Час доставки сигналу тривоги 0,15 c
Радіопротокол Jeweller Діяльність зв’язку з централлю – до 1200 м на відкритому просторі
Двосторонній зв’язок між пристроями
Робочі частоти – 868,0 – 868,6 МГц
Саморегульована потужність радіосигналу – до 20 мВт
Блочне шифрування, засноване на алгоритмі AES
Період опитування сенсору – 12 – 300 секунд
Канали зв’язку Ethernet, GSM (850/900/1800/1900 Мгц) ​​
Підтримка SIM-карт Micro SIM 2G
Відеоспостереження

 

Агентство охорони “ Регент Еталон “

 

Pitbull Alarm PRO

Унікальне професійне охоронне рішення, уміщене в корпусі лише одного сенсора руху. Працює як самостійне закінчене рішення, або в комплексі, разом з 16-тю бездротовими сенсорами, забезпечуючи вашу безпеку. Pitbull Alarm PRO пристрій легко встановити і просто налаштувати. До того ж система підтримує до 4 IP камер Dahua, що дозволяє не тільки убезпечити ваше майно але і спостерігати за охоронюваним приміщенням, використовуючи безкоштовний мобільний додаток Eldes Security!

 

Швидке та зручне встановлення

Пристрій Pitbull Alarm PRO дуже легко встановити – і ніякого дротового підключення не потрібно. Інтуїтивне програмне забезпечення Eldes Utility значно прискорює процес налаштування і дозволяє за лічені секунди додати бездротові пристрої. Для повного встановлення системи потрібно менше 30 хвилин.

Унікальна технологія бездротового зв’язку

 

Унікальна технологія бездротового зв’язку Eldes дозволяє пристрою досягти значної дальності радіосигналу – до 3000 м на відкритій місцевості. Встановлення охоронної системи в житловому або бізнес приміщенні буде надійним, а товсті стіни, та будівлі в декілька поверхів більше не будуть проблемою.

 

Надійний захист від злому

Pitbull Alarm PRO миттєво сповістить охоронне підприємство і власника про спроби проникнення «незваних» гостей в приміщення, що охороняється; про втрату електроживлення (резервна АКБ продовжить роботу пристрою до 24 годин); або про спроби глушіння бездротового зв’язку. Система використовує зашифровану двосторонню передачу даних на частоті 868 МГц. 2 Nano SIM карти забезпечують додаткові надійність в тих місцях, де GSM зв’язок є нестійким.

Просте підключення до станції моніторингу (ПЦС)

 

Використовуючи безкоштовне програмне забезпечення EGR100, ви зможете легко підключити систему практично до будь-якої станції моніторингу. Програма підтримує 5 основних протоколів (SIA IP, Kronos, Kortex SMS, EGR100 і Contact ID). У разі тривоги, охоронне підприємство і власник будуть негайно сповіщені.

 

Широкий асортимент вибору охорону продуктів

Pitbull Alarm PRO підтримує до 16 різних бездротових пристроїв і сенсорів: від сенсорів руху, відкриття, протікання води, сенсора захисту ролл-віконниць і пожежних сенсорів до вуличних і внутрішніх сирен, брелків і клавіатур.
Різні варіанти управління охоронною системою

 

Виберіть найбільш комфортний метод управління системою, відповідний всій вашій родині: інтуїтивний та зручний у використанні моб. додаток Eldes Security, бездротові клавіатури, брелоки, або керуйте за допомогою SMS/дзвінків. Використовуйте автоматичну постановку на охорону за розкладом.

 

Можливість відеоспостереження

За допомогою моб. додатку Eldes Security можна особливо просто (переадресація портів для цього зовсім не потрібна) додати до 4 IP-камер Dahua в охоронну систему Eldes і контролювати що відбувається вдома в будь-який час. У разі тривоги, в режимі реального часу, ви зможете переконатися – що саме сталося в порушеній зоні? Крім того, є можливість віддалено використовувати розширені функції управління відеокамерою: масштабування і відеозбільшення на екрані, нахил камери, фото і відеозапис подій з камери, прослуховування приміщення і багато іншого!

 

Агентство охорони “Регент Еталон“