Професійна охорона в Києві та Одесі | весь спектр послуг охорони від "Регент Еталон"
Охоронне агентство
Залишити заявку

19.10.2020

Собака – найкращий друг людини

Ви теж погоджуєтеся, що в собаці зібрано все найкраще, що могло би бути в людині? На відміну від нас вони люблять безкорисливо і захищають самовіддано.

 

Найкращі породи собак-охоронців можна поділити на дві групи: для приватного будинку і для квартири.

Собака на приватній обійсті найчастіше живе в будці чи вольєрі. Тому краще, коли в неї довга і густа шерсть, щоб не мерзнути взимку.

 

Які ж породи обрати?

 

  • Німецька вівчарка. Врівноважений характер, високий інтелект, здатність до дресирування.
  • Кавказька вівчарка. Захист території у неї в крові, має розвинутий охоронний інстинкт. Дуже недовірлива до незнайомців і віддана господареві.
  • Московська сторожова – визначається безстрашністю і готовністю до захисту всіх членів родини. Але треба наполегливо її дресирувати.
  • Різеншнауцер – має врівноважений характер. Сміливий, відданий, розумний. Дуже активний. Обожнює ігри з господарем.

 

А ось для квартири краще вибрати собаку меншу за розмірами.

 

  • Німецький боксер. Він вроджений охоронець. Дуже прив’язаний до господаря. Любить дітей і терпляче ставиться до їхніх витівок. А ще боксер вважається найграйливішим з чотирилапих охоронців. Легко піддається дресурі.
  • Кане-Корсо. Трохи більший за боксера. Предками цієї породи вважають давньоримських бійцівських собак. Тож вона просто створена для захисту і охорони. Кане-корсо розумні, сильні, витривалі. Здатні до прийняття самостійних рішень, але безпідставної агресії зазвичай не виявляють. Нападають у разі реальної загрози або команди господаря. Захищають всіх членів родини. Добре ставляться до дітей.
  • Ротвейлер. Ці собаки часто несуть службу разом з військовим та поліцейськими, як відмінні захисники. Але щоб виростити слухняну собаку – треба докласти чималих зусиль. Ротвейлера називають собакою одного господаря, з яким у нього теплі і міцні стосунки.

 

Перелік пород можна продовжувати. Але треба зважити чи достатньо у вас бажання і любові, щоб зробити із собаки, насамперед, відданого друга. Чи вистачить у вас терпіння і часу займатися дресурою?

 

Якщо ж ні, ми пропонуємо наш варіант – охоронні послуги нашої компанії.

 

Агентство охорони “Регент Еталон“ 24/7