Професійна охорона в Києві та Одесі | весь спектр послуг охорони від "Регент Еталон"
Охоронне агентство
Залишити заявку

21.12.2020

Система охоронного відеоспостереження

Система охоронного відеоспостереження, або СОВ, передбачає спостереження за об’єктом за допомогою відеокамер. Причому спостерігати одночасно можна за кількома пунктами: наприклад, головним і додатковим входом в будинок, воротами, периметром, окремими приміщеннями.

 

Головне завдання СОВ – це забезпечення безпеки об’єкта саме шляхом візуального спостереження і отримання наочної інформації про обстановку на об’єкті. Крім актуальної інформації СОВ дає можливість аналізу подій які вже відбулися, так як вся інформація з камер зазвичай записується і її можна переглянути в будь-який час.

 

Сьогодні існує кілька типів відеоспостереження – домашнє, вуличне, приховане. За способом обробки сигналу системи діляться на аналогові, комбіновані і цифрові. Останні – найбільш досконалі і затребувані, оскільки забезпечують високу якість зображення, високу швидкість доступу до архіву, можливість віддаленого перегляду і інтеграцію з іншими охоронними системами.

 

За способом передачі відеосигналу СОВ можуть бути дротовими і бездротовими. Бездротові системи можна встановлювати в самих важкодоступних місцях, але зате дротові – надійніші і дешевші.

 

Камери СОВ також підрозділяються на види в залежності від самих різних технічних характеристик. Дві найбільших категорії – це цифрові і аналогові камери. Цифрові, або IP-камери, використовують у своїй роботі цифровий сигнал, їх досить просто інтегрувати в мережу, тому цифрове відеоспостереження легко можна масштабувати при необхідності. Якість цифрових камер значно вище, ніж аналогових, але іноді у високій роздільній здатності просто немає необхідності, тим більше що воно вимагає містких систем зберігання даних.

 

Крім того, камери СОВ можуть бути зовнішніми і внутрішніми – це залежить від типу і місця їх установки. За особливостями конструкції камери можна розділити на корпусні, модульні, купольні, мініатюрні і відео-очі.

 

За консультацією звертайтесь:

 

+38 095 625 77 77
+38 073 625 77 77
+38 067 625 77 77

 

Агентство охорони “Регент Еталон“ 24/7