Професійна охорона в Києві та Одесі | весь спектр послуг охорони від "Регент Еталон"
Охоронне агентство
Залишити заявку

13.10.2020

Чому важливо захищати вікна

Чи знаєте ви, що 30% незаконних проникнень в житло здійснюється через вікна? Саме через ті прекрасні пластикові вікна, які в цілому змінили наше життя на краще. Які позбавили нас марудної справи із зимового утеплення. Які стали невід’ємною частиною дизайну. І саме вони ж перетворилися у найвразливішу ланку недоторканності нашої оселі.

 

Щоб зламати їх стулки досвідченому грабіжнику знадобиться лише 30 секунд. Часом ми й самі неначе провокуємо лихих людей на легку здобич: йдучи з дому залишаємо вікна відкритими або на провітрюванні.

 

Тому, враховуючи цю сумну статистику, встановлюємо вікна із максимальним захистом від злому.

На першому рубежі оборони – фурнітура. На відміну від стандартних круглих цапф (голівки, що з’єднані із запорами) обираємо грибоподібні. Вони щильніше притискають стулку до рами і її неможливо підчепити викруткою. Встановити цапфи необхідно з трьох сторін рухомої частини вікна.

 

Для запобігання висвердлювання ручки, використовуємо пластину з твердого сплаву. На самій ручці встановлюється замок або блокування. Це може бути:

– замок, що вбудовується у ручку і замикається ключем або його різновид – кнопочний блокіратор;

– врізний замок, вмонтований у віконний профіль за допомогою болтів;

– ручка, яку можна знімати, і таким чином унеможливлювати відкриття стулки;

– замок з тросом, подібний до захисного ланцюжка на дверях.

 

Таке блокування необхідне і для безпеки дітей. Але! В екстреному випадку, наприклад, під час пожежі, замки на вікнах можуть додати проблем.

 

Для протидії розбивання склопакету встановлюється:

– антивандальна плівка (від каміння скло тріскається, але тримається у рамі);

– триплекс – багатошарове скло, склеєне полімерами під високим тиском і температурою. На його руйнування знадобится дуже багато часу;

– броньоване скло (реклами не потребує).

 

Щоб склопакет не видавили, його необхідно не лише закрити штапіком, але і закріпити у рамі спеціальним полімерним клеєм.

 

А якщо до всіх цих захисних засобів додати найдієвіший – охоронну сигналізацію, а сенсори якраз монтуються на вікнах, то захист вашої оселі стане найнадійнішим. Довірте це нашій компанії. І тоді навряд чи хтось із злодюг ризикне лізти у ваше захищене житло, бо це вже буде не така більш “легка здобич”.

 

Агентство охорони “Регент Еталон“