Професійна охорона в Києві та Одесі | весь спектр послуг охорони від "Регент Еталон"
Охоронне агентство
Залишити заявку

7.10.2020

Pitbull Alarm PRO

Унікальне професійне охоронне рішення, уміщене в корпусі лише одного сенсора руху. Працює як самостійне закінчене рішення, або в комплексі, разом з 16-тю бездротовими сенсорами, забезпечуючи вашу безпеку. Pitbull Alarm PRO пристрій легко встановити і просто налаштувати. До того ж система підтримує до 4 IP камер Dahua, що дозволяє не тільки убезпечити ваше майно але і спостерігати за охоронюваним приміщенням, використовуючи безкоштовний мобільний додаток Eldes Security!

 

Швидке та зручне встановлення

 

Пристрій Pitbull Alarm PRO дуже легко встановити – і ніякого дротового підключення не потрібно. Інтуїтивне програмне забезпечення Eldes Utility значно прискорює процес налаштування і дозволяє за лічені секунди додати бездротові пристрої. Для повного встановлення системи потрібно менше 30 хвилин.

 

Унікальна технологія бездротового зв’язку

 

Унікальна технологія бездротового зв’язку Eldes дозволяє пристрою досягти значної дальності радіосигналу – до 3000 м на відкритій місцевості. Встановлення охоронної системи в житловому або бізнес приміщенні буде надійним, а товсті стіни, та будівлі в декілька поверхів більше не будуть проблемою.

 

Надійний захист від злому

 

Pitbull Alarm PRO миттєво сповістить охоронне підприємство і власника про спроби проникнення «незваних» гостей в приміщення, що охороняється; про втрату електроживлення (резервна АКБ продовжить роботу пристрою до 24 годин); або про спроби глушіння бездротового зв’язку. Система використовує зашифровану двосторонню передачу даних на частоті 868 МГц. 2 Nano SIM карти забезпечують додаткові надійність в тих місцях, де GSM зв’язок є нестійким.

 

Просте підключення до станції моніторингу (ПЦС)

 

Використовуючи безкоштовне програмне забезпечення EGR100, ви зможете легко підключити систему практично до будь-якої станції моніторингу. Програма підтримує 5 основних протоколів (SIA IP, Kronos, Kortex SMS, EGR100 і Contact ID). У разі тривоги, охоронне підприємство і власник будуть негайно сповіщені.

 

Широкий асортимент вибору охорону продуктів

 

Pitbull Alarm PRO підтримує до 16 різних бездротових пристроїв і сенсорів: від сенсорів руху, відкриття, протікання води, сенсора захисту ролл-віконниць і пожежних сенсорів до вуличних і внутрішніх сирен, брелків і клавіатур.

 

Різні варіанти управління охоронною системою

 

Виберіть найбільш комфортний метод управління системою, відповідний всій вашій родині: інтуїтивний та зручний у використанні моб. додаток Eldes Security, бездротові клавіатури, брелоки, або керуйте за допомогою SMS/дзвінків. Використовуйте автоматичну постановку на охорону за розкладом.

 

Можливість відеоспостереження

 

За допомогою моб. додатку Eldes Security можна особливо просто (переадресація портів для цього зовсім не потрібна) додати до 4 IP-камер Dahua в охоронну систему Eldes і контролювати що відбувається вдома в будь-який час. У разі тривоги, в режимі реального часу, ви зможете переконатися – що саме сталося в порушеній зоні? Крім того, є можливість віддалено використовувати розширені функції управління відеокамерою: масштабування і відеозбільшення на екрані, нахил камери, фото і відеозапис подій з камери, прослуховування приміщення і багато іншого!

 

Агентство охорони “Регент Еталон“