Професійна охорона в Києві та Одесі | весь спектр послуг охорони від "Регент Еталон"
Охоронне агентство
Залишити заявку

14.10.2020

Як захистити заміський будинок

Якою б не була прекрасною і золотою осінь, а зима все одно прийде. Ви власник дачі чи заміського будинку, які взимку стоять порожні, і тривожні думки про їхню долю вже засмучують вас.

 

І не дарма! Адже половина всієї заміської кримінальної статистики припадає якраз на пограбування таких самотніх обійсть. Тягнуть все, що трапиться під руку. Можуть навіть викопати кущі та молоді дерева.

 

Чи можливо самостійно захистити себе та своє житло від таких неприємностей?

 

Можна спробувати заспокоїтись написанням записки, як пан Чорниця з казки «Пригоди Чиполіно». «Покірне прохання до сеньйорів злодіїв подзвонити у цей дзвіночок. Їх одразу ж впустять і вони на власні очі переконаються, що вкрасти тут нічого». І у казці опівночі таки у двері подзвонили. «Хто там? – запитав Чорниця. «Злодії!» – відповів грубий голос.

 

В реальності злочинці з’являються без попередження і краще з ними віч на віч не стикатися.

 

Не казковий, а реальний дачник перед порогом свого будинку зробив замасковану яму. І злодюжка не примусив довго чекати, провалився в неї та зламав ногу. Господареві дачі перед законом відповідати не довелося, тому що важко довести, що яму викопано спеціально).

 

Якщо ви товаришуєте з технікою, то можна зробити таймер, який буде вмикати на пару годин настільну лампу. Всі побачать, що будинок не порожній. Теж перевірено практикою.

 

Як варіант – найняти людину, яка б змогла перезимувати на вашій дачі. Але якщо вона пристала на таку пропозицію, то, швидше за все, з власним житлом у неї проблеми. Чи звільнить вона ваше навесні?

 

Зловмисників може налякати звукова сигналізація, яка спрацює під час відкриття дверей. Але це матиме сенс за умови, що хтось крім злочинців її почує і відповідно відреагує. До комплекту можна додати червоні ліхтарики на вікна, які імітуватимуть сигналізацію.

 

Але ніяка імітація не замінить справжнього захисту, який надає охоронна фірма. Довірте це нашій компанії. І будьте спокійні за вашу власність.

 

Агентство охорони “Регент Еталон“