Професійна охорона в Києві та Одесі | весь спектр послуг охорони від "Регент Еталон"
Охоронне агентство
Залишити заявку

Про нас

Ми - охоронна IT компанія, спеціалізуємося на інноваціях у сфері охорони і безпеки.

Вже 8 років ми стежимо за збереженням майна наших клієнтів.
З 2013 року ми почали свою діяльність м.Одеса та Одеської області.
А з 2020 року ми вийшли на ринок м.Києва.

Ми забезпечуємо широкий спектр охоронних послуг. Це охорона квартир, будинків, офісних приміщень, бізнес і торгових центрів, супровід вантажів, приватна охорона і фізична охорона об'єктів, встановлення відеоспостереження.

Наш пріоритет - якісний сервіс і надійність, тому наші клієнти отримують:


  • Моніторинг і допомогу 24/7

  • Час прибуття ГБР 3-7 хвилин

  • Особистого менеджера

  • Монтаж в будь-який зручний час 24/7

  • Технічна підтримка 24/7

  • Безкоштовний виїзд технічного спеціаліста для оцінки ризиків

  • Безліч бонусів від наших партнерів

Вітаємо вас на сторінці агентства охорони “РЕГЕНТ ЕТАЛОН”. Ми - Охоронна IT компанія, яка спеціалізується на інноваціях у сфері охорони та безпеки. У тому числі надаємо повний спектр послуг у таких напрямах: Охорона квартири Охорона будинку Охорона бізнесу GPS - трекінг Фізична охорона В основі філософії нашої компанії стоїть динамічний розвиток послуг безпеки та сприяння сталого розвитку економіки України і добробуту населення шляхом комплексного вирішення питань безпеки організацій та приватних клієнтів при незмінному прагненні до технологічного лідерства. Від яких ризиків та загроз захищає сигналізація? Злом і проникнення в приміщення Витік води і затоплення Пожежа Витік газу Марні витрати електроенергії Пультова охорона – ми візьмемо безпеку та захист Вашої власності на себе під 24/7. Чи знаєте ви, що досвідчений злодій може відкрити більшість дверних замків за 15 хвилин? Співробітники нашої охоронної служби вже за 5 хвилин візьмуть ситуацію під контроль. Працюємо з охоронним обладнанням Eldes, Max Pro, Лунь, Оріон, Ajax. РЕГЕНТ ЕТАЛОН - це: Цілодобовий захист Технічна підтримка 24/7 Просте і швидке встановлення обладнання Можливість фото- та відеофіксації Багато варіантів додаткових сенсорів Маємо декілька тарифів на кожен вид охорони та багато бонусів! З нами Вам буде легше та спокійніше. Ваш Регент Еталон.
Мета нашої роботи - надання ефективних рішень на базі використання зарекомендувавших себе методик, підвищення безпеки та якості, захист від збитків і ризиків наших клієнтів.
Ліцензія